HTL Strefa

Z dumą informujemy, że jesteśmy Członkiem
Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji!
czytaj więcej

Dlaczego warto pracować dla HTL-STREFA?

HTL-STREFA jest wiodącym na świecie producentem i eksporterem jednorazowych wyrobów medycznych. Jako przedsiębiorstwo o światowym zasięgu, możemy zaoferować możliwości kariery zawodowej w branży, w oparciu o wiedzę, najlepsze praktyki i doświadczenie, które zdobyliśmy, działając od 20 lat w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym. Wykorzystujemy strategię ciągłego doskonalenia i modernizacji naszych produktów, wdrażając ulepszenia i wprowadzając nowe rozwiązania, aby sprostać zmieniającym się potrzebom zarówno pacjentów, jak i pracowników służby zdrowia. Wspólnie z naszymi pracownikami budujemy wartość marki HTL-STREFA na całym świecie.

HTL-STREFA ma dwa nowoczesne zakłady produkcyjne w Polsce oraz dwa biura sprzedaży i marketingu w Warszawie i Marietcie, w stanie Georgia w USA. Poszukujemy osób o wysokiej kulturze biznesowej, otwartych na wielokulturowe i dynamiczne środowisko oraz gotowych na nowe wyzwania!

Co nas wyróżnia!

Stawiamy na osoby, które podzielają nasze wartości:

  • oddanie i zaangażowanie,
  • kreatywność, zorientowanie na wyniki i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • uczciwość, zaufanie i szacunek,
  • praca zespołowa i odpowiedzialność osobista,
  • otwarcie na inne kultury.

Praca w międzynarodowym środowisku wymaga również nienagannej etyki biznesowej oraz znajomości innych kultur i rynków. Jako światowy lider HTL-STREFA poszukuje specjalistów z wielu dziedzin, w tym produkcji, zapewnienia jakości, badań i rozwoju, sprzedaży, marketingu, finansów, HR i innych.

Wysoko cenimy wiedzę i doświadczenie zawodowe! Razem możemy budować naszą przyszłość i zapewniać bezpieczne rozwiązania dla pracowników służby zdrowia i pacjentów na całym świecie!

Nasza misja:

Stałe zapewnianie bezpieczeństwa personelowi medycznemu i komfortu pacjentom na całym świecie, poprzez wykorzystanie naszego doświadczenia, zaawansowanej technologii i innowacyjnego myślenia.