HTL Strefa

Katalog Produktów HTL-STREFA

Prezentujemy nowy katalog produktów – unikalną gamę naszych produktów i działań.

HTL-STREFA jest największą na świecie firmą z branży urządzeń medycznych rozwijającą, wytwarzającą i eksportującą nakłuwacze bezpieczne, lancety personalne oraz igły do wstrzykiwania insuliny. Dzięki nowoczesnemu procesowi produkcji oraz blisko 20-letniemu doświadczeniu na rynku światowym z powodzeniem zapewniamy bezpieczeństwo i wygodę osobom używającym naszych produktów. Aby sprostać zmieniającym się potrzebom pacjentów i pracowników służby zdrowia, wykorzystujemy strategię ciągłego doskonalenia, analizując i modernizując produkty, wdrażając ulepszenia i wprowadzając nowe rozwiązania. Staramy się spełniać najbardziej restrykcyjne normy w zakresie higieny i sterylności. Konstrukcję naszych produktów cechuje ergonomia, prostota i niezawodność.

HTL-STREFA SA oferuje szeroki zakres produktów dla osób z cukrzycą oraz specjalistów opieki zdrowotnej, które mają na celu poprawę zarządzania cukrzycy i zapewniają bezpieczeństwo i wygodę zarówno pacjentom jak i personelowi medycznego.

Jesteśmy świadomi tego, że sukces naszej firmy jest uzależniony od kondycji otoczenia, w którym firma funkcjonuje. Dlatego staramy się zachować równowagę między trzema celami: biznesowym, społecznym i środowiskowym.

Katalog Produktów HTL-STREFA dostępny jest pod linkiem: https://htl-strefa.com/htl-strefa-care/downloads/