HTL Strefa

Lancet Bezpieczny ergoLance w Konkursie Dobry Wzór 2016

Dobry Wzór jest konkursem w którym nagradzane są najlepsze projekty i usługi z Polskiego rynku. Przeprowadzany jest corocznie przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego a istnieje od 1993. Głównym celem konkursu jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzują się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów.

W tym roku lancet bezpieczny ergoLance został jednym z finalistów konkursu w kategorii „praca”. Wydajność i efektywność pracy zależą w dużym stopniu od warunków, w jakich przebywają pracownicy. Produktom z tej kategorii stawia się wysokie wymagania pod względem bezpieczeństwa użytkowania i ergonomii (nierzadko regulowane przepisami i normami), oraz ekonomiczne.

Poniżej opis produktu ergoLance w katalogu konkursowym:
„Urządzenie pozwala wygodnie i bezpiecznie pobrać próbkę krwi kapilarnej do przeprowadzenia diagnostyki. Zapewnia ochronę personelu medycznego przed przypadkowym skaleczeniem się podczas wykonywania zabiegu. (…) Urządzenie działa delikatnie, szybko i precyzyjnie. Lancet pozwala nie tylko na sprawne wykonanie nakłucia ale też zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa wykonującemu badanie i redukuje poziom stresu dla pacjenta. Dostępne trzy warianty z różnymi rozmiarami igieł, czynią go przyrządem o bardzo szerokim zakresie stosowania. Produkt przemyślany pod każdym względem, także estetycznym, dlatego zasługuje na rekomendację”.

Dla nasz był to wielki zaszczyt i przywilej znaleźć się w gronie finalistów Konkursu Dobry Wzór 2016.

Żródło: Katalog Konkursowy