HTL Strefa

Mikkel Danvold nowym Prezesem Zarządu HTL-STREFA S.A.

31 stycznia 2017 r. ze stanowiska Prezesa Zarządu HTL-STREFA ustąpił Tomasz Wałęsa. Tomasz Wałęsa pełnił funkcję Prezesa Zarządu HTL-STREFA przez 6 latach, przyczyniając się do wielu sukcesów firmy, wzrostu działalności HTL-STREFA o prawie 10% rocznie i rozszerzeniu działalności na nowe, atrakcyjne segmenty rynku.. Zarząd Firmy wraz z jej pracownikami wyrażają podziękowania dla Pana Tomasza Wałęsy za wiele lat pracy dla HTL-STREFA i wprowadzenie w firmie HTL-STREFA wysokich standardów jakości produkcji i wydajności. Dzieki temu HTL-STREFA zdobyła silną pozycję rynkową, która będzie utrzymywana i roszerzana w przyszłości.

Jednocześnie Zarząd HTL-STREFA SA ma przyjemność poinformować, że Mikkel Danvold ma zostać powołany na stanowisko nowego Prezesa Zarządu spółki. Przed objęciem nowych wyzwań w HTL-STREFA Mikkel Danvold sprawował rolę Wiceprezesa APAC & Emerging Markets w GN Hearing, która jest częścią GN Store Nord, jednego z największych na świecie dostawców aparatów słuchowych i urządzeń diagnostycznych. Był on odpowiedzialny za zarządzanie działaniami sprzedażowymi na terenie Azji i Pacyfiku, Europy Wschodniej, Rosji, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Ameryki Łacińskiej.
Mikkel Danvold posiada globalne i udokumentowane wieloma sukcesami doświadczenie w branży medyczno-technologicznej.

Wraz z obecnym zespołem zarządzającym firmą HTL-STREFA, Mikkel będzie koncentrował się na przyspieszeniu silnego wzrostu pozycji firmy i rozwoju sprzedaży produktów firmy HTL-STREFA.

„Chciałbym skorzystać z okazji, aby podziękować Tomaszowi Wałęsie za jego ogromny wkład w rozwój firmy HTL-STREFA i życzyć mu powodzenia na następnym etapie życia zawodowego. Bardzo cieszymy się na współpracę z Mikkel’em Danvold’em. HTL-STREFA jest firmą z wysoką pozycją rynkową i dużym potencjałem i możliwościami rozwoju nowych atrakcyjnych kanałów i innowacyjnych produktów, jak również utrzymaniem wzrostu istniejącego portfolio produktów. Doświadczenie Mikkel’a doskonale wpisuje się w realizację ambitnych planów rozwoju firmy„ mówi Gerard van Odijk, przewodniczący HTL-STREFA.

„HTL-STREFA jest silną i efektywną firmą i nie mogę się doczekać spotkania ze wszystkimi nowymi kolegami i klientami HTL-STREFA. Widzę wiele możliwości wzrostu i realizacji naszych planów, co daje mi pewność że będziemy kontynuować nasz rozwój i wzmacniać pozycję firmy. Dzięki naszej ofercie wysokiej jakości produktów, jak również dzięki nowym innowacyjnym rozwiązaniem, które chcemy zaimplementować do naszego portfolio, chcemy sprawić by jak najwięcej pacjentów i personelu medycznego korzystało w codziennym życiu i pracy z naszych produktów” mówi Mikkel Danvold.

HTL-STREFA jest największą na świecie firmą z branży urządzeń medycznych rozwijającą, wytwarzającą i eksportującą nakłuwacze bezpieczne, lancety personalne oraz igły do wstrzykiwania insuliny.

Z poważaniem,
Rada Nadzorcza HTL-STREFA