HTL Strefa

Nowe produkty w naszym portfolio – odpowiedź grupy MTD na światową sytuacją związaną z Covid-19

Grupa MTD, jako lider na rynku urządzeń bezpiecznych oraz produktów i urządzeń wykorzystywanych w samodzielnym leczeniu, aktywnie działa na rzecz zapewnienia niezbędnych narzędzi do radzenia sobie z epidemią Covid-19 pracownikom służby zdrowia i pacjentom na całym świecie.

Od samego początku pojawienia się epidemii koronawirusa, Grupa MTD dokłada wszelkich starań aby w miarę swoich możliwości zapewnić ciągłą dostawę najpilniejszych produktów (takich jak środki dezynfekujące i żele dezynfekujące) oraz zapewnić szybką reakcję na liczne zapytania otrzymywane z rynku.

Dzisiaj robimy kolejny krok, przedstawiając naszą ofertę skutecznych i prostych rozwiązań – kompletne portfolio aby lepiej sprostać potrzebom związanym z Covid-19:

• szybkie testy Covid-19 IgG / IgM wraz z nakłuwaczami bezpieczeństwa
• maseczki jednorazowe
• żele dezynfekujące do rąk
• środki dezynfekujące
• rękawiczki jednorazowe
• termometry bezdotykowe na podczerwień

Nasi klienci są naszym najwyższym priorytetem. Dla nich będziemy nadal monitorować sytuację i dostarczać im regularne aktualizacje na temat wysiłków które podejmujemy i produktów, które dostarczamy, aby wesprzeć walkę z wirusem Covid-19.

Aby uzyskać więcej informacji, danych, bardziej szczegółową ofertę, prosimy o kontakt pod adresem email: covidportfolio@mtdglobal.com