HTL Strefa

Projekt We Care

Siłą napędową do powstania projektu We Care™ była nasza dbałość o bezpieczeństwo i komfort osób z cukrzycą i pracowników służby zdrowia.

Na świecie liczba chorych na cukrzycę stale rośnie. W 1980 roku na świecie było 153 mln cukrzyków. Obecnie jest ich już 371 mln. Prognozuje się, że w 2030 roku na kuli ziemskiej będzie żyć 550 mln diabetyków a cukrzyca będzie na 7 miejscu głównych przyczyn zgonów. Rocznie z powodu powikłań cukrzycy (choroby serca; choroby nerek; stopa cukrzycowa; ślepota) umiera około 4 milionów ludzi.

Co roku tysiące pracowników służby zdrowia, w czasie gdy zajmują się pacjentami, jest narażonych na kontakt z patogenami przenoszonymi przez krew, potencjalnie prowadzącymi do infekcji takich jak HIV lub wirusowe zapalenie wątroby typu B i C.
Zranienia ostrymi narzędziami nadal stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa.

Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom (CDC) szacuje, że rocznie wśród pracowników służby zdrowia (pielęgniarek, pracowników laboratoriów, lekarzy, salowych, studentów medycyny i innych osób pracujących w służbie zdrowia), występuje około 385 000 zranień związanych z ostrymi narzędziami. Niestety około połowa lub więcej zranień ostrymi narzędziami nie jest zgłaszana.

W naszej firmie wykorzystujemy ponad 20letnie doświadczenie na rynku I wiedzę zdobytą przez lata współpracy z naszymi klientami. Nasze produkty zaprojektowane są w taki sposób aby dbać o bezpieczeństwo i komfort ich użytkowników.

We Care™ to nasz wkład w uproszczenie prewencji, diagnostyki i leczenia chorób.

Prewencja – lancety bezpieczne zapobiegają zakażaniom wirusami żółtaczki typu B i C oraz wirusem HIV wśród pracowników służby zdrowia.

Diagnostyka – lancety bezpieczne dostępne są w różnych rozmiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów a także pozwalających na uzyskanie odpowiedniej próbki krwi do wykonania badań.

Leczenie – lancet personalne pozwalają w prosty sposób na monitorowanie poziomu cukru we krwi warunkach domowych. Igły insulinowe i bezpieczne igły insulinowe dedykowane są do podskórnego podawania leków.

Chcemy kompleksowo zadbać o zdrowie użytkowników naszych produktów. Chcemy zwiększyć świadomość zagrożeń, które mogą wynikać z niewłaściwego monitorowania cukrzycy oraz zranień ostrymi przedmiotami wśród pracowników służby zdrowia.

Jesteśmy HTL-STREFA.
Jesteśmy dla Twojego bezpieczeństwa i wygody.
Jesteśmy dla Ciebie.
We Care™.