HTL Strefa

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą 2019

Listopad to ważny miesiąc dla każdej osoby chorej na cukrzycę. To czas edukacji, uświadamiania i zwiększania świadomości społecznej na temat tego czym jest ta choroba.
Od wielu lat nasza firma bardzo czynnie wspiera osoby z cukrzycą i pracowników służby zdrowia na całym świecie, produkując igły do podawania insuliny i lancety do pobierania krwi potrzebnej do badania poziomu cukru.
Światowy Dzień Walki z Cukrzycą obchodzony jest każdego roku w dniu 14 listopada. Tego dnia zorganizowaliśmy akcję edukacyjną przedstawiając wszystkim pracownikom naszej firmy czym jest cukrzyca i jak stosując proste zasady można jej zapobiegać. Dodatkowo zaprosiliśmy wszystkich pracowników HTL-STREFA do okazania wsparcia osobom z cukrzycą poprzez udział w akcji GO BLUE – UBIERZ SIĘ NA NIEBIESKO!
Niebieski jest oficjalnym kolorem walki z cukrzycą, diabetyków i stowarzyszeń zajmujących się cukrzycą. Ubierając się tego dnia na niebiesko chcieliśmy wyrazić nasze wsparcie i zwiększyć świadomość zagrożeń jakie niesie za sobą cukrzyca.
Wszyscy podeszli do tematu z dużym zaangażowaniem co prezentują załączone zdjęcia: https://www.facebook.com/pg/HTLSTREFA/photos/WorldDiabetesDay2019

/>