HTL Strefa

Światowy Dzień Wirusowego Zapalenia Wątroby 2016

Przyłącz się do obchodów Światowego Dnia Zapalenia Wątroby i do uruchomienia programu #NOhep aby wyeliminować wirusa WZW na całym świecie.

Każdego dnia, podczas opieki nad pacjentami, pracownicy służby zdrowia są narażeni na ryzyko ekspozycji na patogeny przenoszone przez krew. Zranienia ostrymi urządzeniami mogą skutkować zakażeniami takimi jak zapalenia wątroby typu B (1 na 5) i zapalenia wątroby typu C (1 na 50).

Czasami najmniejszy element wyposażenia medycznego oferuje najlepszą ochronę zarówno dla pacjentów jak i dla pracowników służby zdrowia. HTL-STREFA od wielu lat wytwarza i dostarcza lancety bezpieczne, wspomagając w ten sposób eliminacje ryzyka narażenia na działanie patogenów przenoszonych przez krew, takich jak wirusowe zapalenie wątroby typu B lub wirusowe zapalenia wątroby typu C. Dzięki lepszej świadomości, profilaktyce i zrozumieniu możemy powstrzymać WZW przed rozprzestrzenianiem się.

Połączmy siły w Światowym Dniu Wirusowego Zapalenia Wątroby, aby wspólnie uczynić z wyeliminowania wirusa WZW nasze następne wielkie osiągnięcie.

HTL-STREFA #NOhep! Dołącz do nas!

Źródło: www.worldhepatitisday.org

https://www.youtube.com/HTL-STREFA #NOhep