HTL Strefa

HTL-STREFA – Kim jesteśmy ?

Naszą misją oraz najważniejszym celem wszystkich podejmowanych działań jest zapewnianie bezpieczeństwa i komfortu zarówno pacjentom jak i personelowi medycznemu na całym świecie. Wykorzystujemy w tym celu nasze doświadczenie, zaawansowane technologie i innowacyjne myślenie.

Nasz zespół inżynierów nieustannie pracuje nad nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami tak
aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort zarówno osobom z cukrzycą jak i pracowników służby zdrowia.

  • Inwestujemy w badania i rozwój – dążymy do tworzenia nowych rozwiązań dla pacjentów i personelu medycznego, ich bezpieczeństwo i komfort są dla nas najważniejsze.
  • Cenimy wiedzę i doświadczenie zawodowe naszych pracowników. Wspólnie budujemy przyszłość HTL-STREFA a tym samym dostarczamy bezpieczne rozwiązania technologiczne dla pracowników służby zdrowia i pacjentów, na całym świecie.
  • Stawiamy na ludzi i ich potrzeby. Słuchamy naszych klientów i aktywnie reagujemy na ich oczekiwania. Nasze portfolio produktów to szeroki wachlarz nakłuwaczy bezpiecznych, lancetów personalnych oraz igieł insulinowych dostosowanych do indywidualnych oczekiwań oraz różnych typów skóry pacjentów.
  • Oferujemy proste i inteligentne rozwiązanie dla osób z cukrzycą, jak również bezpieczne produkty dla pracowników służby zdrowia. Nasze produkty zostały zaprojekowane w celu ograniczenia lub wyeliminowania ryzyka ekspozycji na patogeny przenoszone przez krew.

Naszym zadaniem jest być zawsze o krok do przodu, myśleć innowacyjnie, tak aby dać naszym klientom najlepsze z możliwych rozwiązań.

Wymagamy doskonałości od siebie i od naszych produktów. Troska o bezpieczeństwo i komfort definiuje wszystkie nasze działania, ponieważ satysfakcja naszych klientów jest naszą misją.